MENÜ
Hillsa Mobilya

Hilsa

HİLLSA

KISA HİKAYEMİZ

Firmamız, 20 yıllık pamuk iplikçiliği ve pamuklu dokuma deneyimi sonrası, 2009 yılında 1994 yılından beri sektörün içinde olan bir kuruluşla güç birliği yaparak koltuk üretimine başlamış bir girişimci hikayesidir. 2017 de üretim hattına komple boyalı mobilya üretimini eklemiş, 2020 yılında da genç odası üretimine başlamıştır.

Firmamız ürettiği tüm ürünlerde, özgünlüğe ve güncel trendlere bağlı kalırken, müşteri odaklı çalışma prensibiyle, iş ortağı olduğu müşterilerinin nihai tüketiciye karşı yüzünü güldürmektedir.

Termin, SSH vb. konularda sıkıntı yaşamayacaklarından emin olan paydaşlarımız, mamullerimizden emin olarak ürünlerini sergilemektedir.

Firmamiz İnegöl 1.OSB nin arka tarafındaki sanayi bölgesinde koltuk, mobilya ve genç odası üretimleriyle hizmet etmeye devam etmektedir.

 

Misyonumuz

Özgün tasarımlarla, trend belirleyen kaliteli ve fonksiyonel ürünler üreterek; ulaşılabilir her yerde var olmak, ulaşılamaz denilen yerleri de ulaşılır kılmaktır.

 

Vizyonumuz

Teknolojik gelişmeler ve yenilikleri ürünlerimizi uygulayarak, ülkemizin 2023  2053 ve benzeri hedeflerine katkıda bulunacak şekilde ülkemiz hedeflerinin oldukça önünde giderek ülkemize döviz kazandırmaktır.